İNDİRİM:İkinci Alışverişinizde %20İndirim...

Ebegümeci faydaları nelerdir ?

Yazar Bizimaktar 15/09/2014 3 Yorumlar

Ülkemizin toprakları o kadar verimli ki yere tek bir tohum düşse ya da çiçek tozları havada uçuşsa dahi, bu verimli topraklarda her bitki rahatlıkla meydana geliveriyor. Bu bolluğun içinde yaşayan bizler ne çok şanslıyız ve her derdin devası ayağımızı bastığımız topraklarımızda ve her türlü şifası ile bize hizmet veriyor. Ebegümeci de bu şifalı bitkilerden biri ve hiçbir yan etkisi yok. Üstelik ebegümecini pişirmeye ya da haşlamaya üşendik mi çiğ olarak yiyiverin gitsin. Bu bitki vücudumuza şifa vererek yolunu buluverir. Birkaç taze yaprağını ağzınıza attığınızda bile yapışkan dokusunu ve bu yapışkan dokunun ağız mukozamıza, diş etlerimize, boğazımıza, boğazımızı nasıl yumuşattığına, bir süre sonra da göğsümüzü yumuşattığına, idrar yollarının rahatlamasını sağladığına tanık olabilirsiniz. Üstelik bu yapışkan doku, bağırsaklarımızdaki gazları ve dışkılamayı da kolaylaştırdığı gibi hemoroid ağrılarını da alır. Kışın evinizin içinde ebegümecinin tazesini derin ve dikdörtgen bir saksıda veya bakliyat saklanan büyük kutulardan birini boşaltarak ve güneş gören bir yerde tohumlarını 2 cm derine ekerek yetiştirebilirsiniz. Her daim şifalı bitkiler tüketmeniz dileği ile…

3 Yorumlar

Michael:
15/09/2014, 12:08:31 PM
Yanıtla

I must say, the Journal Blog is a fantastic addition to an already outstanding theme. Keep up the good work guys, it's amazing what you come up with for the Opencart community.

kin:
23/08/2015, 07:59:56 PM

good

Alex:
15/09/2014, 12:08:54 PM
Yanıtla

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.

Kevin:
24/10/2014, 10:06:19 PM
Yanıtla

Nice theme!

Yorum Yap